MENU
X

Wymiana brandu SUBWAY

24-09-2018

No i się zaczęło. Najpierw Ameryka teraz przyszła kolej na Europe. Wymiana brand -u SUBWAY we wszystkich restauracjach. W zeszłam roku przy projektowaniu nowych reklam w Wien, korzystaliśmy z nowego brand-u ale teraz zaczęliśmy wymianę w restauracjach które robiliśmy wcześniej.

Czy to logo jest fajniejsze? Myślę ze tak , na pewno jest zgrabniejsze. Zdecydowanie lepiej się pracuje z ta grafika.

Tu na zdjęciu , kaseton wykonany z blachy lakierowanej proszkowo, montaż w okolicach stacji metra i dość nisko , wiec materiał musi być idioto odporny. Kaseton wykonany z DiBonda mógłby nie przeżyć miesiąca. I tu znowu dotykamy spraw jak bardzo ważna jest informacja o miejscu montażu i co za tym idzie jak bardzo ważny materiał z którego robimy reklamę.

No i jesteśmy…

07-09-2018

No i jesteśmy…   to znaczy jesteśmy w branży już od dawna ale od niedawna na nowym serwerze z nowa strona. Może i stara strona nie była zła ale co nowe to nowe – ładnie pachnie świeżością i nie ma zmarszczek. Nowy server mam w linuxpl.com gdzie zorganizowała mi to firma LONTIA.

Dlaczego tak ta strona wygląda czyli dlaczego taki dział z newsami… hm, bo coraz większą mam ochotę sobie popisać i powymądrzać się na temat reklam w Polszcze i nie tylko. Oczywiście od wymądrzania się i tryskania samozachwytem jest TUMBLR, INSTAGRAM, FACEBOOK i inne TWITTER y, a ja będę sobie robił to tutaj. Też.

Litery blokowe, kasetony świecące, litery świecące, reklama świetlna itd itd  itd  #itd
o tym będę pisał, o tym co mnie w tej branży zachwyca hmmm chętnie bym tez pisał co mnie w tej branży gorszy i śmieszy ale mój informatyk twierdzi, że pesymistyczny marketing to zły marketing, mam nadzieję w przyszłości go przekonać do innego punktu widzenia.

Wiec będę pisał, wstawiał fotki i może tez filmiki / jeżeli informatyk zrobił mi taka opcje, bo nie wiem jeszcze /

Pierwszy nius już za nami a następny wkrótce.